Niewidoczny profil - prośba o pomoc
Thread poster: Dominika Urbanska
Dominika Urbanska
Dominika Urbanska
Poland
Local time: 15:15
Spanish to Polish
+ ...
Nov 5, 2020

Witam,
Niedawno się tutaj zarejestrowałam i nie mam doświadczenia ani żadnej wiedzy, jak działa ten profil. Mam pewien problem. Kiedy osoba trzecia chce mnie znaleźć po imieniu i nazwisku, mój profil jest niewidoczny, tak jakby mnie w ogóle nie było...
Mogę bez problemu zalogować się do swojego profilu; część info uzupełniłam; informacje, które określone są jako 'obowiązkowe' też uzupełniłam w 100%.
Napisałam do pomocy technicznej, ale odesłali mnie
... See more
Witam,
Niedawno się tutaj zarejestrowałam i nie mam doświadczenia ani żadnej wiedzy, jak działa ten profil. Mam pewien problem. Kiedy osoba trzecia chce mnie znaleźć po imieniu i nazwisku, mój profil jest niewidoczny, tak jakby mnie w ogóle nie było...
Mogę bez problemu zalogować się do swojego profilu; część info uzupełniłam; informacje, które określone są jako 'obowiązkowe' też uzupełniłam w 100%.
Napisałam do pomocy technicznej, ale odesłali mnie do linku, który po kliknięciu odsyła mnie do wyszukiwarki, w której jestem widoczna, ale bez 'Contact' po prawej stronie. Tak jakby nie można się było ze mną skontaktować, chociaż podałam swoje wszystkie dane kontaktowe. Chociaż gdy szuka mnie osoba trzecia po imieniu i nazwisku, to nawet taka opcja się nie pojawia - to znaczy, nie jestem w ogóle widoczna.
Mam uzupełnione pary językowe, dziedziny, wszystko to, co niby jest potrzebne ... Nie mam zweryfikowanego profilu; z tego, co widzę, to jest odpłatne.
Czy ktoś z Państwa ma jakiś pomysł, czemu tak się dzieje?
Będę wdzięczna za każde sugestie.
Pozdrawiam serdecznie.
Collapse


 
Stanislaw Czech, MCIL CL
Stanislaw Czech, MCIL CL  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 14:15
Member (2006)
English to Polish
+ ...
SITE LOCALIZER
U mnie jesteś widoczna Nov 6, 2020

Kiedy szukam Cię na https://www.proz.com/?sp=search widzę Twój profil tak samo jak wszystkie inne.

Zrzut ekranu 2020-11-06 131119

Wydaje mi się, że wszystko jest OK.

Pozdrawiam
Staszek


Dominika Urbanska
 
Dominika Urbanska
Dominika Urbanska
Poland
Local time: 15:15
Spanish to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Niewidoczny profil - prośba o pomoc Nov 6, 2020

Dziękuje za odpowiedź. Faktycznie, na liście z podanego linku jestem widoczna.
Jednakże gdy np. wchodzę do wyszukiwarki:
"Praca i katalogi" --> "ProZ Find (alpha) --> translation --> wybieram swoją parę językową, w tym wypadku Spanish - Polish,
to mój profil już nie jest widoczny. Gdy wyszukuję według imienia i nazwiska, to takiej Dominiki po prostu nie ma. Czyli potencjalny klient szukający tłumacza nie jest w stanie znaleźć mojego profilu.

Czy t
... See more
Dziękuje za odpowiedź. Faktycznie, na liście z podanego linku jestem widoczna.
Jednakże gdy np. wchodzę do wyszukiwarki:
"Praca i katalogi" --> "ProZ Find (alpha) --> translation --> wybieram swoją parę językową, w tym wypadku Spanish - Polish,
to mój profil już nie jest widoczny. Gdy wyszukuję według imienia i nazwiska, to takiej Dominiki po prostu nie ma. Czyli potencjalny klient szukający tłumacza nie jest w stanie znaleźć mojego profilu.

Czy to kwestia jakiegoś braku weryfikacji mojego konta / niezaznaczenia czegoś w moim profilu czy może coś jeszcze innego? Jak już pisałam, jestem tu "nowa" i szczerze, to nawet pisanie w tym forum sprawia wrażenie skomplikowanego

Z góry dziękuje za pomoc i informacje zwrotną.
Collapse


 
Stanislaw Czech, MCIL CL
Stanislaw Czech, MCIL CL  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 14:15
Member (2006)
English to Polish
+ ...
SITE LOCALIZER
Jesteś W katalogu :-) Nov 8, 2020

Jesteś trzecia od dołu na 36. stronie wyników wśród bezpłatnych członków ProZ.

Pozdrawiam
Staszek


 
Dominika Urbanska
Dominika Urbanska
Poland
Local time: 15:15
Spanish to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Dziękuję Nov 9, 2020

Dziękuję za pomoc. Jeszcze trochę mi się zejdzie, zanim zorientuję się, jak tutaj wszytko działa

 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Niewidoczny profil - prośba o pomoc






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »