Levné zahraniční platby prostřednictvím PayPay
ناشر الموضوع: Milan Condak
Milan Condak
Milan Condak  Identity Verified
Local time: 16:51
أنجليزي إلى تشيكي
Apr 7, 2006

Ano, čtete dobře: ne Pal, ale Pay.

Školím zájemce o zakoupení licence Wordfastu. Proškolený zájemce si může koupit licenci místo za 90€ pouze za 60€.
Absolvent školení dostává ode mne zdarma CD-ROM. Občas mne kontaktovali překladatelé, že mají zájem pouze o CD-ROM, že se nechtějí zúčastnit školení osobně. Někteří z nich byli se Slovenska. Před vstupem od EU to vypadalo takto:

Za CD-ROM mi zaplatili 598 CZK a bankovní poplatky
... See more
Ano, čtete dobře: ne Pal, ale Pay.

Školím zájemce o zakoupení licence Wordfastu. Proškolený zájemce si může koupit licenci místo za 90€ pouze za 60€.
Absolvent školení dostává ode mne zdarma CD-ROM. Občas mne kontaktovali překladatelé, že mají zájem pouze o CD-ROM, že se nechtějí zúčastnit školení osobně. Někteří z nich byli se Slovenska. Před vstupem od EU to vypadalo takto:

Za CD-ROM mi zaplatili 598 CZK a bankovní poplatky: paušál za zahraniční platbu + % poplatek z převáděné částky + mezibankovní převod v ČR = přibližně 500 CZK. Bankovní poplatky byly téměř stejně vysoké jako jako cena CD-ROMu.

Jeden ze slovenských překladatelů se mne v roce 2003 zeptal, jestli mi může poslat peníze na můj účet v eBance prostřednictvím PayPay. Odpověděl jsem mu, že PayPal nemám a převod není možný. Sdělil mi, že se mýlím a ať se podívám na webové stránky www.paypay.sk. Obě služby mají podobný název. Nyní mají webovou adresu ještě podobnější

http://www.paypay.com.

Jazykové rozhraní: anglicky nebo slovensky
Provozuje: WorldClearing (slovensko-britská společnost, nyní Seychelly)
Princip:
plátce si musí otevřít účet na PayPay (trvá asi 3 minuty) a poslat na něj peníze. Z webového rozhraní potom může zaplatit jinému majiteli PayPay účtu, nebo majiteli bankovního účtu.

Pro přijímání plateb stačí mít bankovní účet a nemusíte mít otevřený účet u PayPay. Další možností jsou platby
prostřednictvím mobilních operátorů. (Podle mého názoru obdoba T-Zones, který kdysi nastartoval T-Mobile.)

Státy a měny, na které je provedena konverze přijatých peněz (dále ponecháván ve slovenštině) :

Česká republika (CZK),Maďarsko (HUF), Slovensko (SKK), USA (USD)

EUR:
Belgicko, Cyprus,Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Írsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Malta,
Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Taliansko, Veľká Británia.

Ostatné krajiny* všetky v rôznych menách

Obchodní slogany (ze stránky novinky):

Na bankový účet do ktorejkoľvek krajiny EÚ za cca 6 SKK a do 48 hodín.
PPD - PayPay na Vašu pracovnú plochu.
Platby bankovým účtom (USA)
PayPay rozbehol platby cez mobilné telefóny v USA.
Platby na bankové účty v USA cez PayPay
Platby cez mobilné telefóny v 6 európskych krajinách: do Rakúska, Českej republiky, Nemecka, Maďarska, Talianska a Slovenska
--
Ať žijí levné "mezibankovní" převody prostřednictví internetu a SMS sítí.
--
Milan
PS: nejsem akcionář, jenom uživatel
Collapse


 


لم يتم تعيين مشرف خاص بهذا المنتدى
للإبلاغ عن انتهاكات لقواعد الموقع أو الحصول على مساعدة، يرجى الاتصال بـ العاملين في الموقع »


Levné zahraniční platby prostřednictvím PayPay






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »