pershendetje te gjitheve
ناشر الموضوع: AlbanMullaj (X)
AlbanMullaj (X)
AlbanMullaj (X)
Local time: 19:06
أنجليزي إلى ألباني
+ ...
Apr 25, 2003

si ka mundesi qe per disa dite une figuroja si VID dhe me pas u zhduk kjo shenje ??





 
Monika Coulson
Monika Coulson  Identity Verified
Local time: 17:06
عضو (2001)
أنجليزي إلى ألباني
+ ...
مترجم الموقع
Verifikimi... Apr 25, 2003

Pyetje:

\"Si ka mundesi qe per disa dite une figuroja si VID dhe me pas u zhduk kjo shenje\"??





Përshëndetje Alban,

më duket se e di se çfarë ndodhi... Para disa ditësh u bë një gabim programimi, i cili pati efekt tek të gjithë anëtarët e ProZ.com. Të gjithë anëtarët pa përjashtim u \"verifikuan\" mbi bazën e një pagese nëpërmjet Paypal që në fakt nuk ishte e vërtetë. Edhe ata që ishin verifikuar më parë nëpërmjet m
... See more
Pyetje:

\"Si ka mundesi qe per disa dite une figuroja si VID dhe me pas u zhduk kjo shenje\"??





Përshëndetje Alban,

më duket se e di se çfarë ndodhi... Para disa ditësh u bë një gabim programimi, i cili pati efekt tek të gjithë anëtarët e ProZ.com. Të gjithë anëtarët pa përjashtim u \"verifikuan\" mbi bazën e një pagese nëpërmjet Paypal që në fakt nuk ishte e vërtetë. Edhe ata që ishin verifikuar më parë nëpërmjet metodave të tjera, për një ditë figuruan sikur ishin të verifikuar me anë të pagesës PayPal. Ky gabim u kap menjëherë dhe u rregullua brenda disa orëve. Nëse ke pyetje të tjera rreth verifikimit, të lutem më kontakto personalisht Alban.

Monika
Collapse


 


لم يتم تعيين مشرف خاص بهذا المنتدى
للإبلاغ عن انتهاكات لقواعد الموقع أو الحصول على مساعدة، يرجى الاتصال بـ العاملين في الموقع »


pershendetje te gjitheve






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »