Off topic: Ki szinkronizalta a Hupikék törpikéket?
ناشر الموضوع: Katalin Rozália Szász
Katalin Rozália Szász
Katalin Rozália Szász
Local time: 13:40
فرنسي إلى مجري
+ ...
Sep 4, 2006

Üdvözlök mindenkit!

Tudja valaki, hogy ki szinkronizálta a Hupikék törpikéket?

Vagy vannak olyanok köztetek, akiknek sok része megvan videón? Kb. 6 szereplőnek a nevét kellene kisütnöm még, es sehogy sem sikerül. Konkrétan két rész érdekel, a The Astrosmurf (1981-1982 Season) és a The Smurflings (1985-1986 Season) rész, illetve ezekből néhány szereplő.

Esetleg valami ötlet, hogy hol keressek?

Köszönöm

... See more
Üdvözlök mindenkit!

Tudja valaki, hogy ki szinkronizálta a Hupikék törpikéket?

Vagy vannak olyanok köztetek, akiknek sok része megvan videón? Kb. 6 szereplőnek a nevét kellene kisütnöm még, es sehogy sem sikerül. Konkrétan két rész érdekel, a The Astrosmurf (1981-1982 Season) és a The Smurflings (1985-1986 Season) rész, illetve ezekből néhány szereplő.

Esetleg valami ötlet, hogy hol keressek?

Köszönöm




[Módosítva: 2006-09-04 08:21]
Collapse


 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
المجر-هنغاريا
Local time: 12:40
عضو (2002)
أنجليزي إلى مجري
+ ...
íme Sep 5, 2006

http://hu.wikipedia.org/wiki/Hupikék_törpikék

Az összes szereplő magyarul, szinkronhangokkal együtt.


 
Katalin Rozália Szász
Katalin Rozália Szász
Local time: 13:40
فرنسي إلى مجري
+ ...
بادئ الموضوع
Koszonom Sep 11, 2006

Koszonom, Csaba, idaig en is eljutottam. Nem jol fogalmaztam a kerdest valoszinuleg, a studio nevere lettem volna kivancsi.
Na mindegy, kozben rajottem, hogy valoszinuleg a Pannonia Filmstudio szinkronizalta a rajzfilmeket. Mint kiderult, a szinkronstudiojuk kulon mukodott, es azota sok kis studiora bomlott.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

مشرفو هذا المنتدى
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Ki szinkronizalta a Hupikék törpikéket?






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »